Najlepsze centrum opieki nad matką i dzieckiem – ginekolodzy i pediatrzy

W dzisiejszych czasach kobiety przeważnie dowiadują się o ciąży dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich wysoka czułość pozwala wykryć hormon HCG już w ciągu kilku dni od zapłodnienia. Początkowa reakcja na wieść o tym, że pod sercem przyszłej mamy rozwija się nowe życie bywa różna. Obojętnie od niej przed każdą kobietą staje niemniej jednak dylemat „komu powierzyć los swój i swojego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/zakres-uslug/diagnostyka-prenatalna

Rozwój ginekologii oraz położnictwa w Polsce
Dziś w naszym państwie znajduje się coraz to więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w których przyszłe mamy mogą liczyć na profesjonalną opiekę związaną z okresem ciąży i połogu.
W obszernym zakresie ich usług znajdują się między innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    ochrona endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    ochrona położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej rodzicielki jest najistotniejsze, dlatego także kompleksowe, szczegółowe badania lekarskie na każdym etapie ciąży powinny być przeprowadzane przez profesjonalistów dysponujących nie jedynie wysokiej klasy ekwipunkiem, lecz w głównej mierze także ekspercką wiedzą z zakresu położnictwa, ginekologii i endokrynologii.
Pomyślne rozwiązanie to dopiero rozpoczęcie macierzyństwa
Nowo narodzone maleństwo daje wiele radości, niemniej jednak także o jego zdrowie trzeba dbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od początkowych dni życia rodzice mogą mieć wpływ na dalszy rozwój swojego dziecka, wskutek tego też zapewnienie mu doświadczonej opieki pediatrycznej to ich najważniejszy obowiązek.
Odpowiednie ośrodki pediatryczne
W ośrodkach lekarskich zaświadczających specjalne usługi z aspektu pediatrii dla dzieci komponowane są idealne warunki lekarskie. Lekarze dbają nie tylko o zdrowie własnych najmłodszych pacjentów, jakkolwiek także o ich komfort i dobre samopoczucie, jakie ma prawo rzutować na rezultaty leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii i pediatrii „MAMA”, w którym każdego dnia z usług speców korzystają kobiety i rodziny z całej Polski.